• Klient MUZEUM ŻUP KRAKOWSKICH WIELICZKA
  • Typ Usługi Szkolenia
  • Data Kwiecień 2023

Szkolenie w Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce

24 kwietnia 2023 roku razem z Fundacja Brak Barier przeprowadziłem kolejne szkolenie. Tym razem udaliśmy się do Wieliczki.. Co ciekawe, odbyły się one w dosyć nietypowym miejscu, bo w muzeum!

Szkolenie dotyczyło obsługi klienta z niepełnosprawnością i spotkało się z bardzo dobrym odbiorem ze strony pracowników, biorących udział w tym wydarzeniu. Pracownicy mieli okazję zarówno posłuchać wielu, cennych informacji na temat obsługi klienta z niepełnosprawnością, a także przejść szereg ćwiczeń, które miały na celu poszerzenie ich wiedzy z tego zakresu.

Uczestnicy mieli okazję na własnej skórze przekonać się, jak to jest być osobą niewidomą, a także jak w poprawny sposób prowadzić takiego człowieka do wyznaczonego celu.

Ponadto dowiedzieli się oni, co zrobić w sytuacji, kiedy następuje potrzeba pomocy osobie poruszającej się na wózku. Pomoc dotyczyła poprawnego przenoszenia, a także asekuracji przy wykonywaniu balansu.  Pracownicy spróbowali także swoich sił, pokonując na wózku przeszkody, takie jak np. próg.

Skip to content